Szynwałdzkie Tarasy

 W sobotę, 22 czerwca, odbędą się Szynwałdzkie Tarasy, wydarzenie, które do tej pory łączyło osoby z pasjami muzycznymi. W tym roku rozszerzone zostanie o malarstwo i...sport, czyli coś dla ducha i dla ciała. Impreza rozpocznie się czymś dla ciała - Rodzinnym Turniejem Piłki Siatkowej, rozegranym w hali sportowej w Szynwałdzie.

 

Rodzinnym Turniejem Piłki Siatkowej rozegranym w hali sportowej w Szynwałdzie rozpoczną się tegoroczne Szynwałdzkie Tarasy. Wydarzenie do tej pory skupiało wokół siebie osoby, którym bliska była muzyka. W tym roku, po raz pierwszy, impreza rozszerzona została o sportową rywalizację oraz wystawę malarstwa.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 22 czerwca. Początek turnieju siatkówki o godzinie 12.00.  Następnie, o godzinie 17.30, w bibliotece w Szynwałdzie rozpocznie się wernisaż wystawy prac artysty doskonale znanego w gminie Skrzyszów – Adama Jańca. Po godzinie 18.00 nastąpi wręczenie nagród dla drużyn biorących udział w turnieju siatkarskim oraz prezentacja laureatów Gminnego Konkursu Artystów Amatorów Maestro. Na zakończenie sobotniego wydarzenia, na scenie zaprezentuje się Jarek Tucki Trio, zabierając publiczność w muzyczną podróż. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

21.06.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |