A może by tak rzucić wszystko...

 A może by tak rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady? Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza na wycieczkę do krainy Biesa i Czada. W programie wizyta w muzeum, przejazd kolejką wąskotorową i odwiedziny w najbardziej zakapiorskiej miejscowości.

 

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza wszystkich chętnych na wycieczkę do krainy Biesa i Czada. Będzie okazja zajrzeć do największego w Polsce muzeum na świeżym powietrzu i poznać tam m.in. świat tajemniczych Bojków i Dolinian. Kolejka wąskotorowa powiedzie w głąb bieszczadzkiego lasu, a odwiedziny w Cisnej, jednej z najbardziej zakapiorskich miejscowości, pozostawią niewątpliwie niezapomniane wrażenie.

Wycieczka odbędzie się w piątek, 12 lipca. Na trasie znajdą się:

– Sanok – Muzeum Budownictwa Ludowego;

– Majdan – Bieszczadzka Kolejka;

– Cisna.

Koszt: 70 zł/os. (płatne do 5 lipca). W cenie autobus, bilety wstępu, opłata przewodnika (skansen) i ubezpieczenie. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wycieczce wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Wyjazd ze Skrzyszowa planowany jest o godzinie 4.50. Powrót około godziny 20.30. Należy zabrać ze sobą picie, jedzenie, wygodne obuwie i adekwatne do pogody ubranie. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 14 674 23 46, a płatności dokonywać można w bibliotekach w Łękawicy, Pogórskiej Woli, Skrzyszowie i Szynwałdzie.

27.06.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |