Mieszkanie do wynajęcia

 Od 10 lipca rusza w Tarnowie rusza nabór wniosków o najem lokali z zasobu nowo otwartej Społecznej Agencji Najmu. Oferta jest adresowana m.in. do osób, które mieszkają, pracują lub studiują w Tarnowie. Wnioski przyjmowane będę do 19 lipca.

 

Ruszył nabór wniosków o najem lokali z zasobu nowo otwartej Społecznej Agencji Najmu. SAN dzierżawi lokale i budynki mieszkalne od prywatnych właścicieli, by następnie wynająć je osobom w trudnej sytuacji życiowej. Oferta jest adresowana m.in. do osób, które mieszkają, pracują lub studiują w Tarnowie. Najem ma nie tylko umożliwić zamieszkanie w atrakcyjnej cenie (czynsz obniżony o 20 do 40%), ale również stopniowo poprawić sytuację życiową członków rodziny najemcy, zarówno ekonomiczną jak i zawodową.

Wnioski wraz z niezbędnymi załącznikami - do pobrania na stronie internetowej SAN - należy składać w siedzibie MZB przy ul. Waryńskiego 9 do 19 lipca. Komisyjne rozpatrzenie wniosków a następnie ogłoszenie listy osób uprawnionych do wynajmu lokalu z mieszkaniowego zasobu SAN odbędzie się do 31 lipca. Szczegóły na stronie SAN: www.san.tarnow.pl.

 

10.07.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |