Hased Kana na 14 miejscu

Bez sukcesów zakończyli udział w turnieju finałowym Mistrzostw Polski U 19 w futsalu piłkarze Hased - Kana Tarnów. Tarnowianie odpadli w fazie grupowej po trzech porażkach i sklasyfikowani zostali na 14 miejscu. Zwyciężyli gospodarze – BTS Rekord Bielsko – Biała, z którymi tarnowianie przegrali w fazie grupowej 0:4.

Dużym sukcesem młodych piłkarzy Hased – Kana Tarnów był awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski w futsalu U 19. Niestety, w samym turnieju finałowym tarnowianie nie odegrali większej roli, przegrywając trzy mecze w fazie grupowej.
W pierwszym spotkaniu pokonani zostali 4:0 przez gospodarzy, przyszłych zwycięzców turnieju BTS Rekord Bielsko – Biała. Drugi mecz z Red Devils Chojnice zakończył się porażka 1:7, a w ostatnim pojedynku, nie mając już szans na wyjście z grupy, tarnowianie przegrali z Tacho Toruń 2:5.
Bramki dla Hesedu zdobywali w Bielsku - Białej Rafał Sieńczak, Mateusz Groński oraz Adam Kurnik. Tarnowianie zostali ostatecznie sklasyfikowani na 14 miejscu w turnieju.
08.12.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |