Finał Karting Grand Prix 2008

21 grudnia na torze przy ulicy Kochanowskiego odbędą się finałowe wyścigi tegorocznej edycji Karting Grand Prix. Początek zawodów zaplanowano na 9.30. Zgłoszenia do udziału w zawodach przyjmowane są od wtorku do soboty między 15.00 a 22.00 oraz w niedzielę przed rozpoczęciem zawodów.

W niedzielę 21 grudnia odbędą się w Tarnowie zawody kartingowe połączone z świątecznym spotkaniem środowiskowym. Impreza odbędzie się na torze przy ulicy Kochanowskiego, na terenie Zakładów Mechanicznych. O 9.30 rozpoczną się wyścigi młodzików i juniorów, o 12.00 zaplanowano start w kategorii open. Zawody zakończą się około 14.00 dekoracją zwycięzców i spotkaniem z zaproszonymi gośćmi. Zgłoszenia do udziału przyjmowane są od wtorku _do soboty od 15.00 do 22.00 oraz w niedzielę przed wyznaczoną godziną startu.
Współorganizatorami zawodów są: Tarnowskie Towarzystwo Sportowo _ Kulturalne, Urząd Miasta Tarnowa, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie, Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Finałowe zawody odbędą się pod patronatem Ryszarda Ścigały, prezydenta Tarnowa.
17.12.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |