Dramatyczne boje tarnowian

Jedna z dwóch tarnowskich drużyny futsalowych uzyskała awans do 1/16 Pucharu Polski w futsalu. Spotkania rozegrano 10 stycznia w dali „Jaskółka” w Tarnowie. Tad Bud Team odpadł po rzutach karnych w rywalizacji z zespołem Inpuls Anpol Siemianowice Śląskie, Westovia Okna Pawłowski zwyciężyła po dogrywce drużynę AZS UŚ Katowice. Spotkania 1/16 rozegrane zostaną 14 i 15 lutego. Kolejnym przeciwnikiem tarnowian będzie GKS Jachym Tychy.

Dwie tarnowskie drużyny rywalizowały w sobotę 10 stycznia w 1/32 Pucharu Polski w futsalu. Pojedynki tarnowian miały bardzo dramatyczny i emocjonujący przebieg. Zespół Tad Bud Team zmierzył się z ekipą Inpulsu Anpol Siemianowice Śląskie. Rozstrzygnięcie padło dopiero po serii rzutów karnych. Po dogrywce wynik brzmiał 7:7, niestety rzuty karne skuteczniej wykonywali piłkarze z Siemianowic, którzy wygrali ostatecznie 5:4.

Drugi tarnowski zespół - Westovia Okna Pawłowski - o awans do 1/16 grał z drużyną AZS UŚ Katowice. I ten mecz nie zakończył się w normalnym czasie. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Tarnowianie wygrali ostatecznie 8:7 i uzyskali awans.
Mecze 1/16 Pucharu Polski rozegrane zostaną 14 i 15 lutego. Westovia zmierzy się z drużyną GKS Jachym Tychy, jedną z najlepszych polskich drużyn, zajmującą obecnie siódmą lokatę w ekstraklasie futsalu.
12.01.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |