Trzy punkty w debiucie

O kolejne trzy punkty wzbogacili się piłkarze z Niecieczy wygrywając na własnym boisku z Sandecją Nowy Sącz 1:0. W roli trenera Bruk-Betu zadebiutował w tym spotkaniu Mirosław Hajdo. Termalica Bruk-Bet zajmuje w tabeli I ligi 16 lokatę z siedmioma punktami. W kolejnym meczu rywalem ekipy z Niecieczy będzie Odra Wodzisław.

Udanie zadebiutował w roli trenera Teramalicy Bruk-Betu Nieciecza Mirosław Hajdo. Zespół z Niecieczy wygrał z Sandecją Nowy Sącz 1:0, zdobywając bramkę w ostatniej minucie gry.
W pierwszej połowie gospodarze nie stworzyli poważnego zagrożenia pod bramką Sandecji, dwukrotnie z dystansu uderzał Artur Prokop, ale w obydwu przypadkach bez kłopotów bronił strzały zawodnika gospodarzy bramkarz Sandecji. Goście mieli okazję do objęcia prowadzenia – dwukrotnie Cebula uderzał z bliskiej odległości, raz posyłając piłkę obok bramki, w drugim przypadku, tuż przed przerwą, uderzenie Cebuli efektownie wybił poza boisko Maciej Budka.
W ostatniej minucie pierwszej połowy arbiter ukarał czerwoną kartką Kukola, za brutalny faul na Arkadiuszu Baranie. Przez całą drugą połowę gospodarze grali z przewagą jednego zawodnika, goście skupili się głównie na obronie jednego punktu i niewiele zabrakło, by sztuka ta w pełni się udała. Dopiero w doliczonym czasie gry Jan Cios strzelając niemal z linii końcowej zmieścił piłkę pomiędzy słupkiem bramki, a stojącym tuż przy nim bramkarzem gości.
Termalica Bruk-Bet ma po dziewięciu kolejkach zdobytych siedem punktów i zajmuje w tabli I ligi 16 lokatę. W kolejnym spotkaniu niecieczanie zmierzą się na własnym boisku z Odrą Wodzisław.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)
Bramka: Cios (90 min.)
Żółte kartki: Piątek, Wójcik, Szczoczarz – Kukol, Zbozień, Zawiślan
Czerwona kartka: Kukol (za drugą żółtą)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Budka - Kowalski, Czarny, Cios, Wójcik, Prokop, Baran (72 min. Mąka), Piątek, Szałęga, Trafarski (62 min. Smółka), Szczoczarz
Sędziował: T. Garbowski (Kluczbork), widzów: 2500