Punkty zostały w Brzesku

Dobry mecz i wygraną swoich zawodników oglądali kibice w Brzesku. Okocimski pokonał GLKS Nadarzyn 2:0, mogąc zdobyć jeszcze kilka bramek. Okocimski zajmuje w tabeli II ligi 11 lokatę, mając 14 punktów. W kolejnym spotkaniu rywalem piłkarzy z Brzeska będzie Motor Lublin, a mecz rozegrany zostanie w Lublinie.

Piłkarze Okocimskiego Brzesko nie tylko zainkasowali trzy punkty, ale też rozegrali bardzo dobry mecz na własnym boisku z wyżej notowanym GLKS Nadarzyn. Od początku spotkania gospodarze zaatakowali i szansę na zdobycie bramki mieli Darmochwał oraz Kisiel, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Prowadzenie gospodarze objęli wreszcie w 35 minucie, gdy Wawryka wyłożył piłkę do stojącego 10 metrów przed bramką Darmochwała, a ten skierował ją do siatki. Jeszce w pierwszej połowie kolejną bramkę mógł zdobyć Rupa, który uderzał głową do pustej bramki, piłka przeleciała jednak nad poprzeczką. Przed przerwą goście praktycznie raz zagrozili bramce Treli, gdy w 27 minucie uderzał z 20 metrów Oziewicz. Bramkarz Okocimskiego obronił jednak to uderzenie.
W drugiej połowie goście próbowali częściej atakować, nie przekładało się to jednak na groźne sytuacje podbramkowe. Gospodarze natomiast mogli zdobyć kolejne gole po strzałach Wawryki i Trznadla. Bramka padła wreszcie w 90 minucie meczu. W polu karnym sfaulowany został Wojcieszyński, a bramkę z rzutu karnego zdobył Łukasz Popiela.
Po tej wygranej Okocimski ma 14 punktów zdobytych w 11 spotkaniach i zajmuje w lidze 11 lokatę. Kolejny mecz piłkarze z Brzeska rozegrają w Lublinie z Motorem, który zajmuje w tabeli ostatnią lokatę.

Okocimski KS Brzesko - GLKS Nadarzyn 2:0 (1:0)
Bramki: Darmochwał (35 min.), Popiela (90 min.)
Żółte kartki: Policht, Rupa - Sztybrych, Wolski, Kopiś
Okocimski: Trela - Wawryka, Policht, Czerwiński, Pawłowicz, Rupa, Darmochwał (74 min. Wojcieszyński), Baliga (82 min. Kostecki), Łytwyniuk, Kisiel (37 min. Popiela), Trznadel (89 min. Głaz)
Sędziował: T. Zieliński (Konin), widzów: 400.