Andrzej Sasak poparł Annę Czech

Wieloletni były wiceprezydent Tarnowa Andrzej Sasak poparł kandydaturę Anny Czech na prezydenta miasta. W jego opinii będzie bardzo dobrym prezydentem miasta Tarnowa i ma prawdziwy program dla mieszkańców i rozwoju miasta.

Andrzej Sasak, były wiceprezydent Tarnowa i radny Platformy Obywatelskiej mijającej kadencji oficjalnie poprał kandydaturę Anny Czech na prezydenta miasta oraz dołączył do grona ekspertów, którzy rekomendują program zaprezentowany przez kandydata. - Popieram bardzo panią Anię Czech jako kandydata na prezydenta miasta Tarnowa, bo jest znakomitym człowiekiem, nastawionym na ludzi. Co bardzo istotne dla mieszkańców Tarnowa, jest osobą ponad podziałami. Pomimo, że na jej plakatach można znaleźć znaczek „PiS", to nie znaczy, że Anna Czech jest... „PiS". Osobiście nie poprałbym PiS tak, jak nie poparłbym żadnej innej partii politycznej, choć do niedawna sam byłem partyjny - powiedział Andrzej Sasak. 
Jego zdaniem, Anna Czech jest osobą ponad podziałami politycznymi i gwarantuje, że dla miasta Tarnowa i dla realizacji programu jego rozwoju potrafi skupić wokół siebie największą liczbę kompetentnych ludzi. - Jestem przekonany ze Anna Czech będzie bardzo dobrym prezydentem miasta Tarnowa i - co bardzo istotne i ważne - ma prawdziwy program dla Tarnowa, który opiera się na służbie mieszkańcom i tworzeniu przestrzeni miasta, co spowoduje że Tarnów będzie mógł się właściwie rozwijać - dodał Andrzej Sasak.
03.11.2010
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |