Wygrana szczypiornistów

Piłkarze ręczni Controll Process STKSPR Tarnów wygrali mecz ligowy w Rzeszowie z tamtejszą Juvenią. Tarnowianie zajmują w tabeli II ligi piątą pozycję.

Ośmiobramkowe zwycięstwo zanotowali piłkarze ręczni Controll Process STKSPR Tarnów w wyjazdowym meczu II ligi piłki ręcznej z Juvenią Rzeszów.
Początek meczu nie zapowiadał tak efektownej wygranej. Żadnej z drużyn nie udało się zdobyć znaczącej przewagi, dopiero w ostatnich minutach pierwszej połowy tarnowianie ze stanu 10:9 doprowadzili do prowadzenia 15:11.
Na początku drugiej połowy gospodarze odrobili część strat, ale po 10 minutach gry przewaga tarnowian wynosiła ponownie cztery bramki (19:15), a później urosła nawet do pięciu trafień (22:17).
Po kilku następnych minutach wynik brzmiał jednak 22:24, szczypiorniści z Tarnowa nie pozwolili jednak odebrać sobie prowadzenia i na pięć minut przed końcem meczu znów osiągnęli czterobramkową przewagę. Ostatecznie tarnowianie wygrali po dobrym meczu różnicą ośmiu bramek.
Controll Process STKSPR Tarnów zajmuje po 17 rozegranych meczach piątą lokatę w tabeli II ligi.

Juvenia Rzeszów - Controll Process STKSPR Tarnów 27:35 (11:15)
Bramki dla Unii: Siedlik 8, Dereń 6, Niedojadło 4, Olszewski 4, Szatko 4, Dutka 3, Grzesik 2, Hudzik 2, Sygnarowicz 2