Porażka szczypiornistów

Piłkarze ręczni Control Process STKSPR Tarnów ulegli w kolejnym ligowym spotkaniu na własnym parkiecie ekipie Vive Targi II Kielce 30:34. Drużyna z Tarnowa zajmuje w tabeli II ligi piłki ręcznej piątą lokatę.

Szczypiorniści Control Process STKSPR Tarnów przegrali na własnym parkiecie ligowy pojedynek z ekipą z Kielc. Gospodarze rozpoczęli mecz od prowadzenia 2:0 i 3:1, później jednak kielczanie doprowadzili do remisu 3:3. Później było jeszcze 5:4 dla tarnowian, a następnie na prowadzenie 7:5 wyszli goście, którzy systematycznie powiększali przewagę.

Po 20 minutach gry wynik brzmiał 6:10, kilka minut później 7:12, następnie 8:15. Wtedy dopiero tarnowianie zmniejszyli część strat doprowadzając do wyniku 11:15. Czterobramkowa strata utrzymała się do końca pierwszej połowy.

Po przerwie znowu rozpoczęło się od wyrównanej gry, w 37 minucie wynik brzmiał 17:21. Dwukrotnie – w w 49 i 56 minucie tarnowianom udało się zredukować straty do dwóch bramek (28:30 w 56 minucie), przejęcie inicjatywy na tyle, by wygrać mecz nie było jednak możliwe.

Ekipa z Tarnowa zajmuje w tabeli II ligi piątą lokatę, mając 18 punktów zdobytych w 18 spotkaniach.

Control Process STKSPR Tarnów -Vive Targi II Kielce 30:34 (12:16)

Bramki dla Control Process: Szatko 8, Grzesik 6, Dutka 5, Bujak 4, Niedojadło 4, Michalik 1, Olszewski 1, Sygnarowicz 1