Sukces tarnowianek w Grand Prix Małopolski

W Oświęcimiu odbył się trzeci turniej par na zapis maksymalny z cyklu Młodzieżowe Grand Prix Małopolski w brydżu sportowym, któremu towarzyszyło współzawodnictwo najmłodszych, czyli zawodniczek i zawodników do lat 15. Znakomicie spisały się w tych zawodach tarnowianki - siostry Justyna i Olga Długosz, które zajęły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce.

Rozegrano kolejny turniej z cyklu Młodzieżowe Grand Prix Małopolski w brydżu sportowym. Zawody zakończyły się podwójnym sukcesem tarnowianek – Justyna Długosz (MPEC Tarnów), grająca w parze z Kamilą Wesołowską ze Skawiny, zajęły pierwsze miejsce, a Olga Długosz, mająca za partnerkę młodą zawodniczkę z Oświęcimia, zajęła w turnieju drugie miejsce.

Po trzech turniejach w klasyfikacji generalnej prowadzą również tarnowianie - Maciej Grabiec przed Olgą Długosz. Piątą pozycję w stawce 48 zawodników zajmuje czternastoletni Błażej Krawczyk (MPEC Tarnów). Kolejny turniej odbędzie się w czerwcu w Krakowie.

W turnieju dla początkujących (PETIT PRIX U-15) trzecią lokatę zajęli niespełna dwunastoletni Patryk i dziesięcioletni Kamil Jewułowie (MPEC Tarnów), którzy przewodzą stawce 59 zawodniczek i zawodników. Warto dodać iż są oni najmłodszymi uczestnikami tej rywalizacji.