Wygrana w Ostrowcu

Piłkarze ręczni Control Process pokonali w wyjazdowym spotkaniu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 43:38. Tarnowianie już do przerwy prowadzili różnicą trzech bramek. Po rozegraniu 19 spotkań Control Process STKSPR Tarnów zajmuje w tabeli II ligi piątą lokatę.

Tarnowscy piłkarze ręczni wygrali kolejny ligowy pojedynek. Zespół Control Process SKTSPR Tarnów wygrał na wyjeździe z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 43:38.

Początek spotkania był wyrównany, po kwadransie gry tarnowianie prowadzili jedną bramką - 10:9. Później ich przewaga rosła do stanu 13:9 i 14:11, ale gospodarze doprowadzili do remisu 14:14. Dwie minuty później wynik brzmiał 16:16, ale końcówka pierwszej połowy ponownie należała do ekipy z Tarnowa, która schodziła na przerwę prowadząc 20:17.

Rezultat spotkania rozstrzygnięty został na początku drugiej połowy, gdy po kilkunastu minutach gry przewaga tarnowian wzrosła do 10 bramek (34:24). Z tej przewagi udało się dowieźć do końcowego gwizdka pięć bramek.

Control Process STKSPR zajmuje w tabeli II ligi piąte miejsce, mając 20 punktów zdobytych w 19 spotkaniach. Prowadzi Viret CMC Zawiercie z 38 punktami.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Control Process STKSPR Tarnów 38:43 (17:20)

Bramki dla Unii: Niedojadło 12, Szatko 7, Sygnarowicz 6, Ciapała 4, Grzesik 4, Święcicki 3, Hudzik 2, Bujak 1, Dutka 1, Michalik 1, Olszewski 1, Tokarski 1