Wygrana na zakończenie

Szczypiorniści Control Process STKSPR Tarnów pokonali na własnym parkiecie drużynę AZS Politechnika Świętokrzyska i zajęli w rozgrywkach II ligi piłki ręcznej czwartą lokatę. Tarnowianie wygrali ligowy pojedynek 37:24, prowadząc do przerwy 14:12.

Szczypiorniści Control Process STKSPR Tarnów rozegrali na własnym parkiecie mecz o czwarte miejsce w tabeli II ligi z AZS Politechnika Świętokrzyska. Pierwsza połowa meczu była wyrównana. Gospodarze rozpoczęli od prowadzenia 2:0, by po kilku minutach przegrywać 4:6. W 20 minucie na tablicy wyników widniał remis 9:9. Tuż przed przerwą tarnowianie osiągnęli przewagę dwóch bramek (13:11), z takim prowadzeniem piłkarze schodzili na przerwę.

W drugiej połowie goście dotrzymywali kroku tarnowianom do stanu 17:15. Później gospodarze systematycznie powiększali przewagę. W 42 minucie wynik brzmiał 23:16, kilka minut później przewaga urosła do dziewięciu bramek (27:18). Gościom udało się zniwelować część strat i doprowadzić do wyniku 28:22, ale tarnowianie odpowiedzieli sześcioma bramkami z rzędu. Na kilka minut przed końcem meczu wynik brzmiał 34:22, a ostateczny rezultat ustalił w ostatniej minucie Szatko, zdobywając 37 bramkę dla tarnowian.

Control Process STKSPR Tarnów – AZS Politechnika Świętokrzyska 37:24 (14:12)

Bramki dla Control Process: Niedojadło 13, Szatko 8, Siedlik 7, Grzesik 3, Święcicki 3, Bujak 1, Ciapała 1, Tokarski 1