Pierwsi laureaci konkursu TCI

Znani są już zwycięzcy pierwszego etapu konkursu jubileuszowego Tarnowskiego Centrum Informacji. Z okazji dziesięciolecia działalności TCI ogłosiło konkurs, w którym wygrać można m.in. weekend dla dwóch osób w Tarnowie. Pierwsze losowanie nagród odbyło się 3 marca.

3 marca w siedzibie Tarnowskiego Centrum Informacji odbyło się losowanie nagród pierwszego etapu jubileuszowego konkursu ogłoszonego przez TCI z okazji dziesięciolecia działalności. Nagrodę główną - weekend dla dwóch osób w Tarnowie wylosowała jedna z mieszkanek Gdyni. Nagrody pocieszenia trafiły do mieszkanki Kijowa na Ukrainie i jednego z mieszkańców Legnicy. Przez cały marzec trwa drugi etap konkursu. Jego uczestnicy odpowiedzieć muszą prawidłowo na pytania:

1. W którym mieście znajduje się najstarsze muzeum diecezjalne w Polsce?
2. Rok 2008 był w Tarnowie Rokiem Kwiatkowskiego a rok 2009 jest:
Proszę zaznaczyć właściwą odpowiedź.
a) Rokiem Józefa Bema
b) Rokiem Jana Tarnowskiego
c) Rokiem Tadeusza Tertila
3. W którym mieście znajduje się najlepsza Informacja turystyczna w Polsce '2008 (wg Polskiej Organizacji Turystycznej)?

Udział w konkursie mogą brać tylko osoby zameldowana na stałe poza Tarnowem i regionem tarnowskim. Jako region tarnowski należy rozumieć powiaty: brzeski, bocheński, tarnowski i dąbrowski w województwie małopolskim oraz powiat dębicki w województwie podkarpackim.
04.03.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |