Wygrana szczypiornistów

Piłkarze ręczni SPR Control Process Tarnów pokonali na wyjeździe ASZ Katowice 48:31 i prowadzą w tabeli II ligi. Tarnowianie mają 10 punktów zdobytych w siedmiu meczach.

Szczypiorniści SPR Control Process Tarnów byli faworytami meczu z AZS Katowice i nie zawiedli kibiców wygrywając pewnie 48:31.

W szóstej minucie spotkania na tablicy wyników był remis 3:3, później przewaga tarnowian zaczęła rosnąć i już do przerwy wyniosła 10 bramek.

Po przerwie sytuacja była podobna, jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze, a potem goście systematycznie powiększali przewagę.

SPR Control Process prowadzi w tabeli II ligi, mając 10 punktów po sześciu kolejkach spotkań. Tyle samo punktów mają jeszcze dwa zespoły.

AZS Katowice – SPR Control Process Tarnów 31:48 (14:24)

Bramki dla SPR: Dutka 9, Grzesik 8, Niedojadło 6, Kuroś 5, Sygnarowicz 5, Janas 4, Siedlik 4, Garncarz 2, Michalik 2, Sokół 2, Hudzik 1