Okocimski jak burza

Kolejne trzy punkty zdobyli w ligowym pojedynku piłkarze Okocimskiego Brzesko. Tym razem zespół z Brzeska pokonał na wyjeździe Wisłę Puławy 2:0, obydwie bramki zdobywając w drugiej połowie spotkania.

15 mecz ligowy bez porażki rozegrał Okocimski Brzesko. Trener Łętocha nie mógł w Puławach skorzystać z usług kontuzjowanej dwójki piłkarzy - Michała Oświęcimki i Pawła Smółki. Mimo to drużyna z Brzeska rozegrała dobry mecz i była zespołem lepszym od rywala. Gospodarze próbowali objąć prowadzenie strzelając z dystansu, gościom w pierwszej połowie zabrakło skuteczności.

Po przerwie Okocimski osiągnął widoczną przewagę, czego efektem były gole. W 67 minucie, po krótko rozegranym rzucie rożnym Darmochwał dośrodkował w pole karne, a pozostawiony bez opieki Jacek trafił z bliska głową do siatki.

Trzy minuty później w zamieszaniu pod bramką Okocimskiego do siatki trafił Nowak, bramka nie została jednak uznana, gdyż jej strzelec był na spalonym. W odpowiedzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem Wisły znalazł się Trznadel, ale nie zdobył gola. Dopiero w 76 minucie po akcji Baligi piłka trafiła do Tomasza Ogara, który nie miał problemów z trafieniem do siatki.

Okocimski prowadzi w tabeli i pewnie zmierza w kierunku II ligi. Zespół z Brzeska ma 37 punktów i dziewięć punktów przewagi nad wiceliderem – Motorem Lublin.

Następny mecz Okocimski rozegra u siebie ze Zniczem Pruszków.

Wisła Puławy – Okocimski Brzesko 0:2 (0:0)

Bramki: Jacek (67min.), Ogar (75 min.)

Żółte kartki: BudzyńskiGłaz, Baliga

Okocimski: MieczkowskiWawryka, Urbański, Jacek, Pawłowicz, Darmochwał (78 min. Krzak), Dynarek (46 min. Baliga), Pyciak, Łytwiniuk (59 min. Wojcieszyński), Trznadel, Głaz (46 min. Ogar)

Sędziował: P. Malec (Łódź), widzów: 1 500