Stróże zdobyte

Piłkarze Termaliki Bruk-Betu wygrali w Stróżach z Kolejarzem 3:0. Bramki zdobyli Pawlusiński oraz Szczoczarz. To pierwsze punkty w historii, wywalczone na boisku w Stróżach przez zespół z Niecieczy. Po tej wygranej drużyna awansowała na czwarte miejsce w tabeli z 27 punktami po 16 spotkaniach. W kolejnym meczu niecieczanie zmierzą się na własnym boisku z Bogdanką Łęczna.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza pokonał na wyjeździe Kolejarza Stróże 3:0. Mecz mógł się podobać, obydwie drużyny atakowały, starając się stwarzać sytuacje bramkowe. W 17 minucie na bramkę Kolejarza uderzył Drozdowicz, bramkarz odbił piłkę, a z kilku metrów dobił ją do siatki Pawlusiński. Tuż przed przerwą goście mogli zdobyć drugiego gola, ale po strzale Biskupa piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców.

Druga połowa rozpoczęła się od drugiej bramki dla niecieczan. W 50 minucie uderzył ponownie Drozdowicz, a skuteczną dobitką popisał się Łukasz Szczoczarz.

Gospodarze grali chaotycznie i mało dokładnie, a goście nie poprzestali na dwubramkowym prowadzeniu. W 73 minucie, po rzucie rożnym dla Kolejarza zawodnicy Termaliki wyprowadzili kontrę. W pole karne dośrodkował Biskup, a do siatki piłkę skierował głową ponownie Szczoczarz.

Po tej wygranej niecieczanie mają 27 punktów zdobytych w 16 spotkaniach i awansowali w tabeli na czwarte miejsce, tracąc do lidera, Zawiszy Bydgoszcz jedynie trzy punkty.

W kolejnym meczu Termalica Bruk-Bet zmierzy się na własnym boisku z Bogdanką Łęczna.

Kolejarz Stróże – Termalika Bruk-Bet Nieciecza 0:3 (0:1)

Bramki: Pawlusiński (18 min.), Szczoczarz 2 (50 i 76 min.)

Żółte kartki: Zawadzki, Niane, Szufryn, Walęciak, Stefanik, KowalczykJarecki, Baran, Lipecki

Termalica Bruk-Bet: NowakŁ. Kowalski, Czerwiński, Pleva, Jarecki, Biskup (82 min. Szałęga), Baran (84 min. Metz), Lipecki, Pawlusiński (90 min. Piątek), Drozdowicz, Szczoczarz

Sędziował: J. Małyszek (Lublin), widzów: 500