Niepowodzenie siatkarek

Kolejną porażką zakończył się ligowy mecz siatkarek PWSZ Jedynki Tarnów, które przegrały na własnym parkiecie z MKS Wieliczka 2:3. Następny mecz tarnowskie siatkarki, które nie odniosły jeszcze zwycięstwa w lidze, rozegrają u siebie z Pogonią Proszowice.

Porażką siatkarek PWSZ Jedynki Tarnów zakończył się mecz siódmej kolejki rozgrywek II ligi siatkówki kobiet. Tarnowskie zawodniczki we własnej hali przegrały 2:3 spotkanie z MKS Wieliczka.
W pierwszym secie obydwa zespoły toczyły wyrównaną walkę, choć niewielka przewaga na początku wywalczona przez tarnowianki została utrzymana do końca i to gospodynie wygrały 25:23. Druga partia przyniosła zdecydowanie gorszą grę siatkarek z Tarnowa, które straciły zupełnie wcześniejszą dobrą dyspozycję i przegrały seta aż 15:25. W kolejnej odsłonie znów sytuacja się zmieniła i tarnowianki wygrały 25:22. Niestety, w czwartym secie zawodniczki PWSZ Jedynki ponownie zagrały fatalnie przegrywając 16:25. W tie-breaku zabrakło tarnowiankom szczęścia i mimo ambitnej gry przegrały 14:16 i cały mecz 2:3.
To już czwarta w tym sezonie porażka w takim stosunku punktowym. Obydwa zespoły przed meczem nie miały jeszcze zwycięstwa na swoim koncie, tym razem jednak udało się wygrać siatkarkom z Wieliczki. Kolejnym rywalem tarnowianek w rozgrywkach ligowych będzie Pogoń Proszowice.

PWSZ Jedynka Tarnów – MKS Wieliczka 2:3 (25:23, 15:25, 25:22, 16:25, 14:16)
PWSZ Jedynka: Brzezińska, Wieloch, Madzia, Gębiś, Wyroba, Baran, Stolarz, W. Sysło, M. Sysło, Klaczek, Styrakowiec, Jachym