Kibice nie obejrzeli

Piłkarze Okocimskiego Brzesko wygrali na własnym boisku ze Stalą Stalowa Wola 2:0, ale kibice nie mogli obejrzeć sukcesu swojej drużyny, gdyż mecz odbył się bez udziału publiczności. Okocimski zapisał w swoich annałach 17 pojedynek bez porażki i prowadzi w tabeli II ligi z 38 punktami i ośmioma punktami przewagi nad drugim w tabeli OKS Olsztyn.

Kolejne trzy punkty zainkasowali piłkarze Okocimskiego Brzesko w meczu ligowym ze Stalą Stalowa Wola i był to 17 pojedynek brzeszczan bez porażki.

Już w siódmej minucie gospodarze mogli objąć prowadzenie, gdy po uderzeniu Trznadla piłka trafiła w poprzeczkę bramki Stali. W odpowiedzi goście stworzyli dwie okazje bramkowe. Najpierw Mieczkowski okazał się lepszy w sytuacji sam na sam z Białkiem, a kilkanaście minut później obronił strzał Turczyna z bliskiej odległości.

Do końca pierwszej połowy bramki nie padły, mimo, że dobre sytuacje mieli jeszcze Trznadel i Jacek, ale piłka po ich uderzeniach mijała bramkę gości.

Druga połowa rozpoczęła się dla Okocimskiego wyśmienicie. W 48 minucie na bramkę Stali strzelał Darmochwał, piłka odbiła się od jednego z obrońców i spadła pod nogi Tomasza Ogara, który wreszcie dał gospodarzom prowadzenie. Goście mogli wyrównać w 57 minucie, ale do pustej bramki nie trafił Białek. Goście ciągle starali się odrobić stratę, ale nie potrafili pokonać bramkarza Okocimskiego, tymczasem w 78 minucie padła druga bramka dla gospodarzy. W pole karne dośrodkował Darmochwał, z kilkunastu metrów uderzał na bramkę Wojcieszyński, lot piłki zmienił jeszcze Ogar i z bliska posłał ją do siatki.

Po tej stracie goście zrezygnowali z osiągnięcia lepszego wyniku. Inicjatywę już do końca meczu posiadali gospodarze. Do siatki Stali mógł jeszcze trafić Wojcieszyński, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Wygranej swoich piłkarzy nie mogli tym razem obejrzeć kibice z Brzeska, gdyż decyzją burmistrza mecz odbył się bez udziału publiczności.

Okocimski prowadzi w tabeli II ligi z 38 punktami i ośmioma punktami przewagi nad drugim w tabeli OKS Olsztyn. Kolejny mecz zespół z Brzeska rozegra w Iławie z Jeziorakiem.

Okocimski KS Brzesko – Stal Stalowa Wola (2:0) (0:0)

Bramki: Ogar 2 (48 i 78 min.)

Żółte kartki: Mieczkowski, UrbańskiWalaszczyk

Okocimski: Mieczkowski - Pawłowicz, Jacek, Urbański, Szymonik, Dynarek, Darmochwał (88 min. Wieczorek), Łytwyniuk (86 min. Krzak), Oświęcimka (67 min. Wojcieszyński), Trznadel (78 min. Baliga), Ogar

Sędziował: T. Krawczyk (Tomaszów Mazowiecki), mecz bez udziału kibiców