Udany sparing piłkarzy z Brzeska

4 marca piłkarze Okocimskiego Brzesko rozegrają pierwszy wiosenny mecz ligowy. Kończąc przygotowania do rozgrywek zespół z Brzeska zmierzył się w meczu kontrolnym z drużyną Kris Szreniawa Nowy Wiśnicz. Okocimski po dobrej grze pokonał rywali 3:1.

Piłkarze Okocimskiego zakończyli jesienną rundę rozgrywek ligowych na 14 miejscu w grupie wschodniej II ligi. 14 marca rozpocznie się wiosenna runda rozgrywek, brzeszczanie wyjadą do Łomży, na mecz z zajmującym przedostatnie miejsce w tabeli ŁKS. Na razie zespół Okocimskiego pokonał kolejnego rywala w spotkaniu kontrolnym. Piłkarze z Brzeska pewnie pokonali czwartoligową drużynę Kris Szreniawa Nowy Wiśnicz 3:1, po bramkach Szczoczarza, Wawryki i Skorupskiego. Honorową bramkę dla ekipy z Nowego Wiśnicza zdobył Motak.

Zespół Okocimskiego zimą znacząco się wzmocnił – w składzie drużyny znaleźli się bramkarz Maciej Palczewski, obrońca Tomasz Twardawa, pomocnicy: Łukasz Popiela i Dawid Dynarek i wreszcie napastnik Michał Skorupski. Działacze i kibice drużyny z Brzeska są optymistami – drużyna w nowym składzie ma walczyć skutecznie o utrzymanie się w II lidze.
09.03.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |