Remis lidera ligi futsalu

Pierwszy punkt w 10 kolejce rozgrywek Tarnowskiej Ligi Futsalu stracił lider tabeli – zespół Tad - Bud/Seat Team. Lider podzielił się punktami z wiceliderem, drużyną Westovii Okna Pawłowski po remisie 0:0. Pozwoliło to jednak ekipie Tad – Budu zachować pięciopunktową przewagę na drugą w tabeli Westovią. Kolejne cztery zespoły zgromadziły po 16 punktów i tracą do najlepszych 12 punktów. Nadal bez punktu pozostaje Armet, który doznał kolejnej porażki, tym razem z AZS PWSZ Tarnów 1:7.

10 kolejkę rozegrali uczestnicy Tarnowskiej Ligi Futsalu. Po dziewięciu zwycięstwach pierwszy punkt stracił lider tabeli, zespół Tad – Bud/Seat Team. Liderzy bezbramkowo zremisowali w pojedynku najlepszych drużyn w lidze z Westovią Okna Pawłowski. Remis sprawił, że układ tabeli nie uległ zmianie, prowadzi Tad – Bud/Seat Team z dorobkiem 28 punktów, druga lokatę zajmuje Westovia, mając na koncie 23 punkty. Za plecami najlepszych kolejne cztery drużyny: Inter - Gaz, Car Service, Gawro oraz AZS PWSZ Tarnów zgromadziły po 16 punktów.

Tabelę zamyka Armnet, który w 10 spotkaniach nie wywalczył ani jednego punktu, w ostatniej kolejce przegrywając z AZS PWSZ 1:7.
Następna kolejka Tarnowskiej Ligi Futsalu rozegrana zostanie 30 marca.
24.03.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |