Wygrane tarnowianina

W dniach 12-13 maja na torze w Starym Kisielinie koło Zielonej Góry rozegrane zostały zawody kartingowe z cyklu International Poland Championship Series 1 oraz trzecia i czwarta i runda Rok Cup Poland. W kategorii Super Rok ponownie zawody wygrał tarnowianin Łukasz Kiwior, zawodnik Speed Race Tarnów Racing Team.

W Starym Kisielinie koło Zielonej Góry rozegrane zostały zawody kartingowe z cyklu International Poland Championship Series 1 oraz trzecia i czwarta i runda Rok Cup Poland. Na starcie stanęli zawodnicy w grupach wiekowych: Baby Rok, Mini Rok, Junior Rok, Rok i Super Rok. W zawodach wystartowali również wychowankowie tarnowskiej sekcji kartingowej – Michał Zając, Kacper Szczurek, Piotr Dembiński oraz Łukasz Kiwior.
Dla najmłodszych zawodników był to kolejny weekend nauki i zbierania doświadczenia. Natomiast w najstarszej kategorii wiekowej - Super Rok - bezkonkurencyjny był Łukasz Kiwior, który trzy z czterech pucharowych wyścigów wygrał. Był najszybszym zawodnikiem weekendu i zasłużenie umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.
W kategorii ROK 125 z bardzo dobrej strony pokazał się Michał Zając, który zajmuje miejsce tuż za podium.
Kolejne zawody 2-3 czerwca w Radomiu.