Porażka na koniec

Piłkarzom Okocimskiego nie udało się zakończyć sezonu bez porażki. W ostatniej kolejce Okocimski przegrał na wyjeździe ze Zniczem Pruszków 0:2. Zespół z Brzeska zakończył rozgrywki z przewagą 16 punktów nad Stomilem Olsztyn.

Pożegnanie II ligi odbyło się nieco inaczej niż chcieli piłkarze, kibice i działacze z Brzeska. Okocimski po 29 meczach bez porażki przegrał 0:2 wyjazdowy pojedynek ze Zniczem Pruszków.

Prowadzenie dla gości mógł zdobyć w 24 minucie Smółka, ale nie trafił w bramkę, a 10 minut później, po rzucie rożnym, głową do bramki Okocimskiego skierował piłkę Jędrzejczyk.

Do końca pierwszej połowy niewiele już na boisku się działo, Okocimski zaatakował śmielej dopiero po przerwie. Gospodarze bronili się jednak skutecznie, a w 79 minucie po jednym z kontrataków w dogodnej sytuacji znalazł się Bylak i zdobył drugą bramkę.

Okocimski zakończył rozgrywki II ligi na pierwszym miejscu z 71 punktami i przewagą 16 punktów nad Stomilem Olsztyn.

Znicz Pruszków – Okocimski Brzesko 2:0 (1:0)

Bramki: Jędrzejczyk (33 min.), Bylak (79 min.)

Żółta kartka: Dynarek

Okocimski: MieczkowskiWawryka, Jacek, Urbański, Szymonik, Dynarek (75 min. Baliga), Darmochwał (59 min. Oświęcimka), Wojcieszyński, Pyciak (62 min. Trznadel), Łytwyniuk, Smółka

Sędziował: M. Łukiewski (Olsztyn), widzów 300