Odznaka dla Adam Bartosza

Adam Bartosz, dyrektor Muzeum Okręgowego w Tarnowie uhonorowany zostanie 10 października, podczas małopolskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki, które odbędą się w Szczawnicy, odznaką „Za zasługi dla turystyki”. Laureat znany jest z wielu działań na rzecz podnoszenia turystycznej atrakcyjności miasta i regionu.

Podczas małopolskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki, 10 października w Szczawnicy, zostanie wręczona Adamowi Bartoszowi, dyrektorowi tarnowskiego Muzeum Okręgowego wręczona zostanie Odznaka Honorowa „Za zasługi dla Turystyki”.
Laureat znany jest z wielu inicjatyw podnoszących turystyczna atrakcyjność regionu, jest m. in. pomysłodawcą szlaków turystycznych śladami dziejów Żydów galicyjskich oraz twórcą stałej ekspozycji muzealnej o historii i kulturze Romów.
W tegorocznym plebiscycie „Wielkie Odkrywanie Małopolski”, którego rozstrzygnięcie odbędzie się również podczas szczawnickich obchodów tarnowskie Muzeum Etnograficzne zostało zakwalifikowane do finału w kategorii atrakcja turystyczna, natomiast Turniej Rycerski o Złoty Warkocz Tarłówny na Zamku w Dębnie w kategorii wydarzenie.
08.10.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |