Remis w Zamościu

Piłkarze Okocimskiego Brzesko bezbramkowo zremisowali w Zamościu w spotkaniu z tamtejszym Hetmanem. Mecz mimo braku goli mógł się podobać, piłkarze z Brzeska podtrzymali passę meczy bez porażki, mogli nawet wywieźć z Zamościa komplet punktów, ale remis nie krzywdzi żadnej z drużyn. Po 22 kolejkach spotkań zespół Okocimskiego zajmuje 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów. Kolejnym przeciwnikiem piłkarzy z Brzeska będzie drużyna Jezioraka Iława.

Piłkarze z Brzeska nie jechali do Zamościa w roli faworytów, Hetman jest wyżej w tabeli niż Okocimski, a dwa ostanie mecze piłkarze z Zamościa rozstrzygnęli na swoją korzyść. Tymczasem drużyna Okocimskiego rozegrała dobre spotkanie, w którym mogła nawet pokusić się o wygraną. W pierwszej połowie prowadzenie dla gości zdobyć mogli Matras i Szczoczarz, ale w obydwu przypadkach zabrakło kilku centymetrów, by piłka trafiła do siatki. Z drugiej strony boiska bardzo dobrze zagrała obrona Okocimskiego, stąd liczne dośrodkowania na pole karne z wykonaniu piłkarzy Hetmana padały łupem obrońców lub bramkarza.

Po przerwie obraz gry wyglądał podobnie. Obydwa zespoły z dużą ambicją starały się rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, walcząc o każdą piłkę. Zawodnicy stwarzali sytuacje podbramkowe, ani razu jednak nie udało się trafić do siatki. W drużynie z Brzeska okazję do zdobycia goli mieli Popiela i Wawryka, ale obydwaj trafili obok bramki.

Po tym remisie Okocimski z dorobkiem 29 punktów zajmuje w tabeli 14 lokatę, w następnej kolejce zespół z Brzeska podejmie sąsiada w ligowej tabeli, zajmującą 15 miejsce ekipę Jezioraka Iława. Wydaje się, że będzie spora szansa na zdobycie kolejnych trzech punktów.

Hetman Zamość - Okocimski KS Brzesko 0:0
Żółte kartki: Litviniuk - Jagła, Wawryka. Sędziował: D. Bukowczan (Żywiec), widzów: 1500.
Okocimski: Palczewski - Łapuszek, Jagła, Twardawa, Wawryka, Dynarek (70 min. Baruch), Kozieł, Kajca (79 min. Kostecki), Matras ,Ogar (72 min. Popiela), Szczoczarz.
30.03.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |