Pogromcy SMOgA po raz drugi

 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tarnowie zaprasza do udziału w drugim pikniku Tarnowscy Pogromcy SMOgA. STOP niskiej emisji w Tarnowie. Piknik rozpocznie się 29 sierpnia o godzinie 11.00 na ulicy Wałowej.

 

Tarnowski MPEC zaprasza na drugi piknik Tarnowscy Pogromcy SMOgA. STOP niskiej emisji w Tarnowie. Początek imprezy w czwartek, 29 sierpnia o godzinie 11.00. Na ulicy Wałowej (przy Sali Lustrzanej) oraz w Zaułku Łokietka nie zabraknie aktywizujących gier i zabaw ekologicznych, a także porad ekspertów medycznych i z zakresu ochrony środowiska. Przez cały dzień tworzone będą m.in. mini – ogródki i ozdoby z włóczek pozyskanych z retro sweterków, a także obrazy z mega puzzli, wszystko w towarzystwie baniek-gigantów. Podczas pikniku MPEC będzie popularyzować informacje o programach współfinansowania wymiany kotłów węglowych na niskoemisyjne źródła ciepła. Mając na uwadze, że MPEC Tarnów w tym roku wybudował miejską sieć ciepłowniczą na Rynku, eksperci będą też informować o możliwościach przyłączania budynków do sieci miejskiej oraz ich ogrzewania przyjaznym dla zdrowia ciepłem systemowym.

Organizatorem wydarzenia jest MPEC Tarnów, a jego partnerami: Urząd Miasta Tarnowa - Wydział Komunikacji Społecznej i Wydział Ochrony Środowiska, Zespół Przychodni Specjalistycznych, Mościckie Centrum Medyczne, Straż Miejska w Tarnowie, Tarnowski Związek Brydża Sportowego.

 

Szczegółowy program wydarzenia:

11:00 – 13:00 – USG ortopedyczne, badania podoskopem, pomiar ciśnienia i krwi, Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie

11:00 – 17:00 – tarninowe korale - warsztaty twórcze, Urząd Miasta Tarnowa

11:00 - 12:30 oraz 15:00 - 16:30 znakowanie rowerów przez Straż Miejską w Tarnowie

13:00 - 17:00 – gry i zabawy dla dzieci, które poprowadzi animatorka i podróżniczka Magda Trusz

15:00 – 17:00 – ekologiczny body painting będzie wykonywać artystka Dorota Pacanowska

15:00 – 18:00 – trening rozwoju umiejętności matematycznych i logicznego myślenia, Tarnowski Związek Brydża Sportowego

 

28.08.2019
Twój komentarz:
Ankieta
W tym roku urlop spędzę:
| | | |