Bezbramkowy remis lidera

 Bezbramkowym remisem zakończyła się wyprawa Bruk-Betu do Jastrzębi. Niecieczanie utrzymali pozycję lidera, z dorobkiem 49 punktów zdobytych w 23 meczach. Już w środę Bruk-Bet Termalica zagra u siebie z Puszczą Niepołomice.

 

Bezbramkowym remisem zakończyło się wyprawa Bruk-Betu do Jastrzębi. Początek spotkania to duża aktywność obu drużyn. W 9 minucie Roman Gergel uciekł obrońcom. Zagrał do znajdującego się na dobrej pozycji Sebastiana Boneckiego, który od razu strzelił. Pięć minut później Samuel Stefanik, próbował bez skutku przelobować Mariusza Pawełka. Pięć minut później goście wyprowadzili szybką kontrę, po której Patryk Czarnowski, strzelił nad bramką. W 31 minucie Łukasz Budziłek nie miał kłopotów przy rzucie wolnym, wykonywanym przez Farida Alego. Dziewięć minut później Daniel Szczepan uderzył nad poprzeczką. Przed zejściem do szatni, Pawełka starał się jeszcze zaskoczyć Czarnowski, ale jego uderzenie przyniosło zamierzonego efektu.

Po zmianie stron groźniej zaatakowali goście. W 50 minucie Gergel uciekł obronie rywala, ale uderzenie z lewej nogi minęło bramkę Pawełka. W 58 minucie w polu karnym  Kacper Śpiewak sprytnie zagrał do Pawła Żyry, który nie był w stanie pokonać golkipera Jastrzębia. Trzy minuty później dobra interwnecja Artema Putiwcewa powstrzymała grożną kontrę jastrzębian. W 78 minucie efektownie, przewrotkę Adam Radwański chciał skierować piłkę do siatki, ale nie udało się. W 83 minucie ponownie w polu karnym Bruk-Betu znalazł się Ali, ale jego uderzenie było mocno niecelne. W 85 minucie Aleksander Komor wybił piłkę z bramkę po uderzeniu Żyry. W 90 minucie próbował jeszcze Bonecki, ale bez skutku. Ostatecznie żadnej ze stroni nie udało się zdobyć upragnionego gola.

Niecieczanie nadal prowadzą w tabeli, z dorobkiem 49 punktów zdobotych w 23 spotkaniach. W środę Bruk-Bet Termalica zagra u siebie z Puszczą Niepołomice.

 

GKS Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica 0:0

Żółte kartki: Komor

Bruk-Bet: Budziłek - GrabowskiPutiwcew, GrzybekWasielewski (46 min. Biedrzycki), Stefanik, Jovanovic (46 min. Żyra), BoneckiRadwański (89 min. Hubinek), Gergel (72 min. Zeman), Czarnowski (46 min. Śpiewak)

Sędziował: M. Złotek (Stalowa Wola), mecz bez udziału publiczności

25.04.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |