Do Lubina po punkty

 W niedzielę, 16 maja, Grupa Azoty SPR Tarnów zmierzy się na wyjeździe z drużyną MKS Zagłębia Lubin i powalczy o umocnienie swojej pozycji w tabeli. Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 14.00.

 

Szykuje się kolejne spotkanie bezpośrednich sąsiadów z superligowej tabeli. W niedzielę, 16 maja, Grupa Azoty SPR Tarnów zmierzy się z drużyną MKS Zagłębia Lubin i powalczy o umocnienie swojej pozycji. Różnica między drużynami wynosi zaledwie cztery punkty. Osłabiona Grupa Azoty SPR Tarnów zagra ze słabo dysponowanym w ostatnim czasie Zagłębiem. Obu drużynom potrzebne są punkty i obie są silnie zmotywowane, aby w niedzielę udowodnić swoją wyższość nad rywalem. W obecnym sezonie drużyny zmierzyły się ze sobą dwukrotnie - tarnowianie zwyciężyli w marcu w półfinale PGNiG Pucharu Polski 30:21, ale w listopadzie w ligowym spotkaniu odnieśli porażkę 24:26. Obydwa mecze rozegrane zostały w Tarnowie, teraz podopieczni Patrika Liljestranda będą mieli okazję sprawdzić się na terenie przeciwnika. Tarnowian czeka trudne zadanie, tym bardziej, że zawodnicy Zagłębia już nie raz udowodnili, że potrafią zwyciężać z topowymi superligowymi drużynami.
Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 14.00. Transmisję będzie można śledzić na platformie Emocje.TV. Serdecznie zapraszamy!

15.05.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |