Starsi panowie znów rozbawią

 W najbliższy weekend, 9 i 10 października, tarnowski teatr zaprasza na spektakl "Starsi panowie znów", utkany ze znanych, legendarnych piosenek i scen Kabaretu Starszych Panów. Z okazji październikowego święta seniorów będą oni mogli skorzystać z promocyjnych cen biletów.

 

Przedstawienie „Starsi Panowie znów" powstało na podstawie "Wieczorów Kabaretu Starszych Panów" oraz "Wieczorów Wspomnień Kabaretu Jeszcze Starszych Panów". Piosenki i sceny dialogowe tworzą dynamiczną i barwną opowieść o miłości, odrzuceniu, tęsknocie, fascynacji, oczarowaniu i pożądaniu. Scenariusz spektaklu składa się z 22 piosenek i 10 scen dialogowych z repertuaru Kabaretu. Widzowie usłyszą znane utwory, takie jak "Tango kat", "S. O. S." czy "Upiorny Twist" jak również utwory mniej rozpoznawalne, a równie atrakcyjne: "Ballada jarzynowa" czy "Zosia i ułani".

W najbliższy weekend, 9 i 10 października o godzinie 18.00 tarnowski teatr powróci na scenę ze spektaklem "Starsi panowie znów".  Z okazji październikowego święta seniorów teatr przygotował promocyjną cenę. - Jak śpiewali Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski, "piosenka jest dobra na wszystko" i stanowi panaceum na wszelkie trudy i bolączki dnia codziennego. Zapewniamy sporą dawkę uśmiechu, wspomnień i wzruszeń. Liczymy, że chętnie skorzystacie Państwo z naszej propozycji i w najbliższy weekend odwiedzicie tarnowski teatr – zachęca Rafał Balawejder, dyrektor teatru. W spektaklu występują: Matylda Baczyńska, Ewa Sąsiadek, Ireneusz Pastuszak, Kamil Urban, Piotr Niedojadło (gościnnie).

Z hasłem: "Święto Seniora" cena biletu wynosi jedyne 18 zł od osoby, czyli 60 % taniej.

Dodatkowe informacje na temat spektaklu i promocji można uzyskać w kasie oraz w Biurze Promocji i Organizacji Widowni, tel. kom. 784 976 025, 668 323 998 tel. 14 688 32 87.

 

05.10.2021
Komentarze:
erat: 06.10.2021
Kiście się nadal we własnym sosie.
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |