Sprawdź się w sobotę

 Anonimowo i bez skierowania – w najbliższą sobotę, 9 października, będzie można bezpłatnie wykonać badania na HIV, HCV i kiłę. Tęczowy Tarnów organizuje akcję „Sprawdź się!”.

 

Bezpłatne badania na HIV, HCV oraz kiłę będzie można wykonać w Stowarzyszeniu „Przepraszam” już w najbliższą sobotę, 9 października o godzinie 17.00. Wszystko anonimowo i bez skierowania. Testy kasetkowe wykonywane będą w ramach akcji „Sprawdź się!”, którą organizuje Tęczowy Tarnów. Testy wykonuje się za pomocą kasetek oraz kilku kropli krwi. Wynik otrzymywany jest po krótkiej chwili. Na miejscu będą czekać także specjaliści, którzy w razie potrzeby pokierują na dalsze badania. W ramach akcji będzie też można uczestniczyć w panelu edukacyjnym, a na jej zakończenie zaplanowano imprezę karaoke. Liczba testów jest ograniczona, dlatego zapisywać się na nie można poprzez kontakt z grupą „Tęczowy Tarnów”. Karaoke i badania odbędą się przy wsparciu finansowym i merytorycznym w ramach grantu przyznanego przez Fundusz dla Odmiany.

 

07.10.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |