Zaduszkowe muzykowanie

 W tym roku, ze względu na obostrzenia epidemiczne, popularny zaduszkowy koncert odbędzie się w kinie Marzenie. Tradycyjnie poświęcony będzie zmarłym muzykom. Ruszyła już sprzedaż biletów.

 

Ruszyła sprzedaż na bilety na cieszący się zawsze popularnością zaduszkowy koncert. Podczas koncertu będzie można usłyszeć wykonawców, wspominających  słynnych zmarłych muzyków. Wydarzenie odbędzie się 1 listopada o godzinie 20.00, a ze względu na obostrzenia epidemiczne, przeniesione zostało do kina Marzenie.  - Listopad to szczególny czas wspomnień o zmarłych, wśród których nie brakuje również zmarłych muzyków. Niestety ich grono stale rośnie... Warto więc pielęgnować wspomnienia o nich, na nowo odkrywając to, co po nich pozostało. Zapraszamy na wyjątkowy koncert poświęcony pamięci nieżyjących artystów. Koncerty zaduszkowe wpisują się w wieloletnią historię Tarnowskiego Centrum Kultury, choć trzeba podkreślić, że tegoroczny będzie inny, niż te, które odbywały się dotychczas – wyjaśniają organizatorzy imprezy.

W repertuarze znajdą się utwory m.in. Janis Joplin, Tadeusza Nalepy, Miry Kubasińskiej, a na scenie pojawią się m.in. Wojtek Cugowski, Kajetan Galas, Bartosz Łęczycki, Robert Lubera czy Żaneta Lubera. Będzie także akcent tarnowski - duet Milena ŁąckaDominik Fitrzyk.

Bilety w cenie 50 zł można już kupować w kasie kina lub online TUTAJ.

 

08.10.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |