Urodziny Aloszy Awdiejewa

 Na koncert Aloszy Awdiejewa z okazji 80. rocznicy urodzin zaprasza 28 października Tarnowskie Centrum Kultury. Artysta wystąpi w kinie Marzenie, bilety już można kupować.


Alosza Awdiejew, człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Artysta, ale i człowiek kultury i nauki. Alosza Awdiejew jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję, a przede wszystkim tworzy genialną muzykę. Koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni. Niespotykana charyzma artysty skupia uwagę wszystkich słuchaczy niejednokrotnie gromadząc przed sobą wielotysięczne audytorium. Jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali. Bogate wrażenia czekają wszystkich, którzy zdecydują się na uczestnictwo w koncercie jubileuszowym, na który zaprasza Tarnowskie Centrum Kultury. Koncert odbędzie się w czwartek, 28 października o godzinie 18.00 w kinie Marzenie. Bilety w cenie 60 zł są do nabycia on-line oraz w kasie kina.

 

20.10.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |