Robert Wardzała po raz trzeci

 Robert Wardzała pokieruje miejskimi strukturami Platformy Obywatelskiej w Tarnowie – tak zdecydowali lokalni działacze partii podczas sobotnich wyborów wewnętrznych. Będzie to trzecia kadencja Roberta Wardzały na stanowisku przewodniczącego Rady Powiatu Grodzkiego Tarnów.


Robert Wardzała był jedynym kandydatem na stanowisko przewodniczącego miejskich struktur Platformy Obywatelskiej w Tarnowie. Agnieszka Danielewicz (radna miejska z ramienia PO) oraz Krzysztof Kuboń (były szef małopolskiej młodzieżówki PO) wycofali swój udział w wyborach. Przewodniczący widzi ich w fotelach swoich zastępców. Zgłosi ich kandydatury oraz kandydaturę Grzegorza Światłowskiego (radny z ramienia PO, były przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie) na pierwszym posiedzeniu Rady Powiatu – po ustaleniu jej składu. Wówczas zostaną wybrani również skarbnik i sekretarz oraz cały zarząd.

Podczas sobotnich wyborów wewnętrznych działacze PO głosowali również na przewodniczącego Rady Regionu – w Małopolsce ponownie wybrano posła Aleksandra Miszalskiego, oraz na przewodniczącego partii – na to stanowisko kandydował Donald Tusk.

Tarnowskim delegatem do Rady Regionu Małopolska zostali Agnieszka Danielewicz, Zbigniew Kajpus – szef klubu radnych PO w tarnowskiej Radzie Miasta oraz - statutowo - nowy przewodniczący miejskich struktur PO Robert Wardzała. - Serdecznie dziękuję za poparcie i zaufanie – mówi przewodniczący PO Robert Wardzała. – Przed nami sporo pracy. Wierzę, że razem potrafimy sporo zdziałać dla naszego miasta, regionu i kraju. Nasz kapitał to ludzie – działacze platformy, jej sympatycy i wyborcy. Zrobię wszystko, by ich nie zawieść.

 

25.10.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |