TOSiR na ferie

 Wyjazdy na narty oraz tańsze bilety wstępu na baseny i na lodowisko, to propozycja Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na nadchodzące ferie. Kierunek wyjazdów to kompleks narciarski Słotwiny w Krynicy.

 

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje podczas zbliżających się ferii zimowych wyjazdy na narty. Proponuje także uczniom tarnowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych tańsze wstępy na baseny oraz na lodowisko. Wyjazdy na narty do kompleksu narciarskiego Słotwiny w Krynicy, odbywać będą się w feryjne poniedziałki, środy oraz piątki (30 stycznia oraz 1, 3, 6, 8 i 10 lutego) o godzinie 7.30 z parkingu obok hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krupniczej. Bilety w cenie 40 złotych nabywać będzie można w dniu wyjazdu od godziny 6.45 do 7.30 na portierni w hali.

Dzieci i młodzież z tarnowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych w wybranych terminach będą mogły także skorzystać z niższych cen biletów na baseny i lodowisko (odpowiednio 4 i 3 złote). Na pływalni w Miejskim Domu Sportu ceny te obowiązywać będą w środy od godziny 9.00 do 11.00, w Parku Wodnym w poniedziałki i czwartki w tych samych godzinach, natomiast na lodowisku przy ulicy Wojska Polskiego we wtorki i czwartki w godzinach 12.00 - 14.45.

 

23.01.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedzielę?
| | | |