Ferie w kosmosie

 Gemini Park Tarnów zaprasza najmłodszych w pierwszym tygodniu ferii do odkrywania kosmosu. Interaktywna wystawa Misja Kosmos, to podróż przez galaktyki w towarzystwie Kosmicznych Przewodników.

 

Od 12 do 17 lutego Gemini Park Tarnów zaprasza na pełne gwiezdnych atrakcji ferie dla małych astronautów i wielkich odkrywców. Na pierwszym poziomie centrum handlowego czeka na najmłodszych interaktywna wystawa Misja Kosmos. Wystawa łączy zabawę z nauką, a na uczestników czekają m.in. odkrywanie tajemnic kosmosu, ocalanie spadających gwiazd, wystrzeliwanie rakiet kosmicznych, dotykanie kosmicznego pyłu, spojrzenie na Ziemię z okna rakiety, poznawanie nowych gwiazdozbiorów. Każdy uczestnik zabawy otrzyma Dyplom ukończenia Misji Kosmicznej. Dodatkowo, dla przedszkolaków przygotowany został specjalny konkurs plastyczny "Nasza Misja Kosmiczna", z atrakcyjnymi nagrodami.

Wystawa będzie dostępna, w godzinach od 12.00 do 18.00, uczestnikom wyprawy towarzyszyć będzie  czterech Kosmicznych Przewodników, którzy wprowadzą dzieci w świat nauki i zabawy.

 

12.02.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |