Dla przyszłych mam

 Przez dwa dni, 8 i 9 marca, szpital im. Edwarda Szczeklika w Tarnowie otworzy swoje drzwi dla przyszłych mam. W ramach Dni Otwartych Oddziału Ginekologiczno-Położniczego i Noworodków będzie można dowiedzieć się wszystkiego o procedurach przyjęcia do szpitala i o wszystkim, co dzieje się podczas porodu. To także możliwość wejścia na oddziały, do poradni ginekologicznej i szkoły rodzenia oraz – w miarę możliwości – na blok porodowy. Zapisy już trwają.

 

Za dwa tygodnie, 8 i 9 marca, Specjalistyczny Szpital im. Edwarda Szczeklika w Tarnowie zaprasza wszystkie kobiety, a szczególnie przyszłe mamy, do udziału w Dniach Otwartych Oddziału Ginekologiczno-Położniczego i Noworodków. Podczas dwudniowego wydarzenia, każda z pań, w wybranym wcześniej przez siebie terminie, będzie mogła spotkać się z lekarzami i położnymi. Uczestniczki poznają wszelkie procedury związane z przyjęciem do szpitala, a specjaliści odpowiedzą na najczęściej pojawiające się pytania, dotyczące przygotowania do porodu, jego przebiegu oraz późniejszego pobytu mamy oraz dziecka.

Przyszłe matki usłyszą o kolejno wykonywanych w czasie porodu czynnościach i badaniach, zapoznają się także z całym systemem opieki nad noworodkiem oraz nowoczesnymi metodami diagnostycznymi, które służą ocenie stanu dziecka i są bezpośrednio związane z jego bezpieczeństwem.

Będą mogły ponadto dowiedzieć się o organizowanych w szpitalu przedporodowych konsultacjach anestezjologicznych, przygotowujących do zastosowania znieczulenia zewnątrzoponowego oraz o naturalnych metodach redukujących ból i poprawiających samopoczucie. Dni Otwarte będą dla nich także okazją do wejścia na oddziały, do poradni ginekologicznej i szkoły rodzenia oraz – w miarę możliwości – na blok porodowy.

Zapisy na Dni Otwarte przyjmowane są pod numerem 14 63 10 120. Informacje na temat wydarzenia pojawiać będą się również na profilu www.facebook.com/staryszpital.

 

28.02.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |