Smutny koniec

Niespodzianki nie było, siatkarki z Tarnowa nie poderwały się do gry. Grupa Azoty Akademia Tarnowska żegna się z superligą przegranym do zera meczem w hali Radomskiego Centrum Sportu.

Spotkanie przedostatniej kolejki Tauron Ligii siatkówki kobiet przyniosło oczywisty już od jakiego czasu spadek siatkarek Grupy Azoty Akademia Tarnowska z superligi. W meczu z MOYA Radomką Radom tarnowianki nie rozwinęły skrzydeł, pogodzone z nieuniknionym. Mimo wyrównanej początkowo gry, to radomianki kontrolowały przez wszystkie trzy sety sytuację na parkiecie. Pierwszy set przyniósł im wygraną 25:19. W drugim szybko wypracowały przewagę i nie oddały jej do końca, wygrywając  25:21. W trzeciej odsłonie meczu już wyraźnie dominowały gospodynie, błyskawicznie budując przewagę i kończąc grę z wynikiem 25:17.

Grupa Azoty Akademia: Szczygieł-Głód, Zakościelna, Moscickaya, Szumera, Molenda, Gawlak, Żurawska (libero), Marcyniuk.