Aniołowo zaprasza

 Przez dwa dni, 24 i 25 marca, na ulicy Piekarskiej w Tarnowie będzie świątecznie i kolorowo. Jak zwykle przed świętami Aniołowo zaprasza na zakupy, oferując urocze stroiki i dekoracje wielkanocne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na potrzeby podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej.

 

Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, jak zawsze przed świętami, zapraszają do Aniołowa na ulicę Piekarską w Tarnowie. We wtorek i środę, 24 i 25 marca, w godzinach 10.00–17.00, odbędzie się tam świąteczny kiermasz wielkanocny, pełen unikatowego rękodzieła. Wszystkie ozdoby zostały wykonane przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej. Na kiermaszu znajdą się stroiki wielkanocne, koszyczki, wyklejane jajka i pisanki, wiszące dekoracje w kształcie baranków, królików czy kurcząt.

Kiermasze Aniołowo od lat przyciągają mieszkańców Tarnowa – to nie tylko okazja do zakupów, ale też sposób, by wesprzeć twórców. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na rehabilitację i dalszą pracę z podopiecznymi WTZ.

Podczas kiermaszu można płacić wyłącznie gotówką.

 

23.03.2026
Twój komentarz:
Ankieta
Spodziewasz się, że nowy rok będzie dla ciebie:
| | | |