Okocimski Brzesko – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 (0:1)

Piłkarze z Brzeska rozczarowali w niedzielę swoich kibiców, którzy liczyli na zwycięstwo w Ruchem Wysokie Mazowieckie. Pojedynek zakończył się dotkliwą porażką brzeszczan aż 0:3, a styl gry Okocimskiego również nie mógł nikogo zadowolić. Po 12 kolejkach zespół z Brzeska zajmuje 15 lokatę w drugoligowej tabeli. Następny mecz Okocimski rozegra na wyjeździe z Concordią Piotrków Trybunalski.

Nie tak miał wyglądać pojedynek drużyny Okocimskiego z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Kibice, trener i zawodnicy liczyli na zwycięstwo, tymczasem skończyło się porażką 0:3, po kiepskiej grze. Początek meczu nie zapowiadał późniejszych kłopotów, obydwie drużyny grały ostrożnie, a lekką przewagę mieli gospodarze. W 28 minucie boisko opuścił kontuzjowany kapitan Okocimskiego Sławomir Jagła. Piłkarze Ruchu odważniej zaatakowali pod koniec pierwszej połowy i to z dobrym skutkiem. Tuż przed przerwą Twardowski ubiegł obrońców z Brzeska i nie dał szans bramkarzowi Okocimskiego.
Po przerwie gospodarze mieli szanse na wyrównanie , ale okazję zmarnował Matras, a kilka minut później było już 2:0 dla gości po dośrodkowaniu Kołodziejczyka i strzale głową Jóźwiaka.

Po utracie drugiej bramki gospodarze zupełnie stracili ochotę do gry. Goście mogli zdobyć jeszcze kilka goli, skończyło się na jednym. W 85 minucie bramkarz Okocimskiego wybił piłkę w pole po kolejnym dośrodkowaniu Kołodziejczyka, a Kobeszko ustalił wynik spotkania. Gospodarze nie byli w stanie odsiedzieć bramką stracili natomiast kolejnego zawodnika. W 70 minucie sędzia ukarał czerwoną kartką Matrasa za brutalny faul.
Po 12 kolejkach zespół z Brzeska zajmuje w tabeli 15 lokatę, następny mecz Okocimski rozegra na wyjeździe z Concordią Piotrków Trybunalski.

Okocimski Brzesko - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 ( 0:1)
bramki: Twardowski (44 min.), Jóźwiak (53min.), Kobeszko (85 min.)
Okocimski: Palej - Łapuszek, Kocis, Drozd, Zontek, Wawryka, Kostecki, Jagła (29 min. Ogar), Matras, Krzak, Kajda(63 min. Kajca)
Żółte kartki: Łapuszek, Matras, Krzak, czerwona kartka: Matras (druga żółta)
Sędziował: Rafał Rokosz (Katowice), widzów 400.